25.05.2015 22:29   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У Польщі планують ввести обмеження на користування солярієм

У Польщі планують ввести обмеження на користування солярієм

КИЇВ. 25 травня. АМН. У польському парламенті готується закон, який обмежить доступ до соляріїв для осіб, молодших 18 років. Ініціатором розробки законопроекту виступила правляча партія “Громадянська платформа”, причина — у Польщі подібно до західних країн зростає кількість хворих на рак шкіри, передає УНН з посиланням на Польське радіо.

Депутат Аліція Домбровська вважає, що деякі мешканці Польщі, особливо жінки, вже мають розвинуту залежність від соляріїв і користуються ними навіть по кілька разів на день. Згідно з теперішнім польським законодавством, власник апаратури може лише попередити клієнта про можливий ризик занадто частого користування солярієм, проте не в праві відмовити йому у наданні послуги.

Якщо підготовлений законопроект буде ухвалений Сеймом, неповнолітні у Польщі зможуть користуватися солярієм лише за згодою батьків або опікунів. Можливо, закон увійде до так званого пакету по боротьбі з онкологічними хворобами.

Світова організація охорони здоров’я вважає, що користування солярієм збільшує ризик захворювання на рак шкіри і радить встановлювати максимально можливу кількість відвідин салону після консультації з дерматологом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100