09.06.2015 23:36   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Лікарі в Техасі пересадили хворому череп з волоссям

Лікарі в Техасі пересадили хворому череп з волоссям

КИЇВ. 9 червня. АМН. У Техасі (США) лікарі пересадили пацієнтові більшу частину черепа і волосяний покрив від іншої людини. передає УНН з посиланням на ВВС.

55-річний Джим Бойзен залишився з великою відкритою раною на голові, що залишилася після лікування від раку, яка не могла загоїтись.

Після операції він сказав, що здивований тим, наскільки добре лікарі підібрали йому череп, і пожартував, що ніколи у нього на голові не було стільки волосся, як зараз.

Раніше подібним пацієнтам встановлювали штучні імплантати або прості черепні кістки.

Ця операція була першою, в ході якої пацієнтові була пересаджена більша частина черепа донора разом з волосяним покривом.
Джим Бойзен провів два тижні в лікарні Х'юстону після операції і сьогодні має намір повернутися додому.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100