15.08.2018 19:14   |   За кордоном

Через сибірку у Внутрішній Монголії ввели карантин

Через сибірку у Внутрішній Монголії ввели карантин

КИЇВ. 15 серпня. АМН. В автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю, в селі Шенлі селища Далінь району Хорчін спалахнула епідемія сибірської виразки. Кількість хворих вже досягла 20 осіб. Про це повідомляє Сіньхуа.

Крім того, 54 голів великої рогатої худоби заразилося на сибірку, 29 голів померло.

Спалах вперше був зафіксований 7 серпня. Інформація про падіння з невідомої причини великої рогатої худоби надійшла в скотарське відомство району Хорчін, яке, за підсумками аналізу визначило, що падіння тварин викликано зараженням на сибірку.

Адміністрація району Хорчін опублікувала рішення про введення карантину в селі Шенлі.

В даний час всі хворі перебувають у процесі одужання. Ще 66 осіб, що мали тісні контакти з хворими, знаходяться під медичним наглядом.

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    сибірка


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100