12.09.2018 11:53   |   За кордоном

У Росії смертність працездатних чоловіків найчастіше пов'язана з алкоголем

У Росії смертність працездатних чоловіків найчастіше пов'язана з алкоголем

КИЇВ. 12 вересня. АМН. Смертність росіян працездатного віку від зовнішніх причин дуже часто буває асоційована з алкоголем. Про це повідомив ТАСС заступник міністра охорони здоров'я РФ Олег Салагаєв.

Раніше в медичному журналі Lancet повідомлялося, що, незважаючи на скорочення різниці між тривалістю життя чоловіків і жінок в РФ, цей розрив залишається до сих пір найбільшим в світі. Значний внесок у цей розрив вносить смертність чоловіків працездатного віку від зовнішніх причин, до яких відносяться також смерті, пов'язані з алкоголем.

"Офіційна статистика містить такий показник, як отруєння алкоголем. Формально, ймовірно, це єдині смерті, прямо асоційовані з алкоголем в статистиці. В той же час наукові дослідження показують, що асоціація між смертністю, особливо смертністю чоловіків працездатного віку, і споживанням алкоголю дуже висока" , - сказав він.

Тому одним з пропозицій, яке Міністерство охорони здоров'я виносить на федеральному рівні, "є скорочення точок продажу алкогольної продукції, особливо тих, які наближені до неповнолітніх і молоді в цілому».

Джерело: АМН
Коментарі (0)
Теги:    алкоголь, РФ


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100