09.10.2018 13:42   |   За кордоном

У Лос-Анджелесі стався спалах тифу

У Лос-Анджелесі стався спалах тифу

КИЇВ. 9 жовтня. АМН. У районі Лос-Анджелеса, США, стався спалах тифу - бактеріального захворювання, розповсюджуваного вошами і блохами. Станом на понеділок в окрузі Лос-Анджелес зареєстровано 57 випадків тифу. Про це повідомляє Голос Америки.

У четвер департамент охорони здоров'я регіону оголосив про розслідування спалаху тифу в центральній частині Лос-Анджелеса, зазначивши, що його співробітники працюють з міською владою для вживання заходів екологічної безпеки для запобігання поширенню захворювання.

У липні-вересні в окрузі було зареєстровано дев'ять випадків тифу, пов'язаних з центром Лос-Анджелеса, повідомила окружна влада. У шести з цих випадків хворі були бездомними.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100