17.10.2018 10:34   |   За кордоном

У РФ помер пенсіонер після знущань санітарів психоневрологічної лікарні

У РФ помер пенсіонер після знущань санітарів психоневрологічної лікарні

КИЇВ. 17 жовтня. АМН. Літній пацієнт психоневрологічної лікарні №5 в російському Магнітогорську, над яким знущалися санітари, помер. Про це пише портал «MagCity74».

Внучка 72-річного чоловіка розповіла, що на цьому тижні буде відзначатися 40 днів з його смерті.

«Дідусь хворів на цукровий діабет, на тлі хвороби у нього траплялися провали в пам'яті, і він міг просто не пам'ятати, що з ним було в психлікарні. Про випадки знущань він нам не розповідав», - пояснила вона.

Головлікар лікарні Олександр Бєліков також підтвердив, що пацієнт був давно виписаний, а інцидент стався 29 червня.

Про знущання над літнім чоловіком в лікувальному закладі стало відомо раніше 16 жовтня. У мережу потрапило відео, на якому санітар кидав в пацієнта капцями, а потім штовхнув, при цьому його колеги сміялися над тим, що відбувається.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100