05.11.2018 09:31   |   За кордоном

Кількість дитячих самогубств у Японії побила 30-річний рекорд

Кількість дитячих самогубств у Японії побила 30-річний рекорд

КИЇВ. 5 листопада. АМН. Кількість дитячих самогубств у Японії досягло рекордно високих показників за 30 років. Про це з посиланням на дані міністерства освіти країни повідомляє NHK.

Опитування, проведене міністерством, показало, що, за даними за один рік до березня поточного року, 250 учнів початкових, неповних і повних середніх шкіл у Японії покінчили життя самогубством.

Це на 5 осіб більше, ніж у попередньому році.


При цьому 6 з них були учнями початкових шкіл, 84 - неповних середніх і 160 - повних середніх шкіл.

Школи кажуть, що причини 140 самогубств невідомі. Вони вказують на проблеми, викликані невпевненістю після закінчення школи у 33 випадках, розбіжностями у сім'ї у 31 випадку і знущання у 10 випадках.

Опитування дозволяло дати кілька відповідей на одне питання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100