05.11.2018 10:20   |   За кордоном

У Польщі спалах кору

У Польщі спалах кору

КИЇВ. 5 листопада. АМН. У Польщі зафіксовано зростання захворювання на кір, один з хворих - громадянин України, де зафіксовано спалах цього захворювання. Про це повідомляє Польське радіо.

Міністр охорони здоров'я країни Лукаш Шумовський повідомив, що "з 31 жовтня у центральній Польщі зареєстровано 17 випадків захворювання на кір, у тому числі дітей".

"Один з хворих - громадянин України, де, за офіційними даними, з початку року захворіли понад 35 тис. людей", - йдеться у повідомленні.

На думку Шумовського, у Польщі ситуація з кором перебуває під контролем - кількість хворих не збільшується.

Завдяки високому рівню вакцинації від кору, як зазначається, країні не загрожує епідемія цього захворювання. Шумовський нагадав, що щеплення від кору, також як і низки інших захворювань, є у Польщі обов'язковою.

"Глава відомства охорони здоров'я також підтвердив, що урядом обговорюється можливість введення обов'язкових щеплень від кору для громадян країн, які не є членами ЄС", - зазначає видання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100