27.11.2018 11:10   |   За кордоном

Google підкаже в якому ресторані є шанс отруїтися

Google підкаже в якому ресторані є шанс отруїтися

КИЇВ. 27 листопада. АМН. Експерти Google розробили алгоритм, який визначає ресторани, відвідування яких може обернутися отруєнням. Про це повідомляє Daily Mail.

Алгоритм отримав назву Finder. У його розробці також взяли участь фахівці у галузі суспільної охорони здоров'я.

Повідомляється, що Finder ідентифікує пошукові запити користувачів, що вказують на харчове отруєння (наприклад, "що робити при діареї" і т.д.), а потім переглядає ресторани, відвідування яких відзначали люди, які робили ці запити.

"Для кожного ресторану алгоритм аналізує загальну кількість людей, які відзначали тут свої візити, а потім шукали інформацію про харчове отруєння у пошуковій системі. Потім Finder пропонує відділу охорони здоров'я проінспектувати такий ресторан", - йдеться у повідомленні.

Фахівці стверджують, що підхід Finder більш надійний, ніж індивідуальні скарги клієнтів закладів, оскільки він об'єднує інформацію від великої кількості людей, що відвідали ресторан.

Алгоритм уже проходить тестування користувачами у Чикаго і Лас-Вегасі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100