12.02.2019 12:56   |   За кордоном

Від отруєння контрафактним алкоголем в Індії померли уже 116 осіб

Від отруєння контрафактним алкоголем в Індії померли уже 116 осіб

КИЇВ. 12 лютого. АМН. Кількість загиблих через контрафактний алкоголь в штатах Уттар-Прадеш і Уттаракханд на півночі Індії досягла 116 осіб. Ще не менше 16 постраждалих знаходяться в критичному стані. Про це повідомляє Times of India.

Мешканці округу Сахаранпур штату Уттар-Прадеш блокували 10 лютого на кілька годин місцеве шосе, вимагаючи негайного покарання чиновників і ділків, причетних до торгівлі неякісним алкоголем. Крім того, натовп розгромив кілька крамниць, які торгували спиртними напоями.

Нагадаємо, 7 лютого мешканці кількох сусідніх сіл з округу Харідвар штату Уттаракханд і округу Сахаранпур штату Уттар-Прадеш зібралися на поминки в селі Балапур, де вживали контрафактне спиртне. Багато учасників заходу відчули себе погано і почали втрачати свідомість. Як потім з'ясувалося, у кустарно виробленому алкоголі, який пили присутні, виявили каустичну соду, акумуляторний електроліт, інші шкідливі хімічні домішки і навіть транквілізатори.

Поліція конфіскувала понад 9,2 тис. літрів спиртного в Уттар-Прадеш і більше 1 тис. літрів в Уттаракханд. Затримано близько 220 осіб, підозрюваних у виробництві і торгівлі неякісним алкоголем.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100