26.02.2019 12:14   |   За кордоном

У Польщі рекордна кількість випадків кору

У Польщі рекордна кількість випадків кору

КИЇВ. 26 лютого. АМН. За неповні два місяці цього року кількість випадків кору в Польщі вже перевищила кількість випадків, зареєстрованих у минулому році. Епідеміологи підкреслюють, що хвороба привезена з України, але хворі найчастіше є поляками. Про це повідомляє Польське радіо.

Прес-секретар головного санітарного інспектора Ян Бондар повідомив, що кількість випадків кору стрімко зростає.

"Наразі зареєстровано 380 випадків, і вони все ще перевіряються, однак, вже відомо, що стан з усього минулого року був перевищений", - сказав речник. Він зазначив, що динаміка захворювання досить велика.

За весь минулий рік у Польщі на кір захворіли 339 осіб, більшість із них у листопаді та грудні. У 2017 році було зареєстровано 63 випадки кору.

Нагадаємо, на кір з 28 грудня 2018 року до 22 лютого цього року в Україні захворіли 24 тисячі 42 людини.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100