02.03.2012 12:12   |   За кордоном
Автор: Дмитро Зезюлін

У Росії мультфільм "Жив-був пес" визнали кращим у 20-му столітті

У Росії мультфільм "Жив-був пес" визнали кращим у 20-му столітті

КИЇВ. 2 березня. АМН. Анімаційний фільм "Жив-був пес" Едуарда Назарова очолив "Золоту сотню" російських мультфільмів, створених за 100 років.

На честь 100-річного ювілею російської анімації, який відзначається в цьому році, сто професійних режисерів, художників і критиків в галузі анімації склали свій рейтинг ста кращих фільмів, створених за всі роки, повідомляє РІА Новини.

Всього було названо 600 картин, а саму "Золоту сотню" оголосили на відкритті фестивалю в Суздалі.

Друге місце посів мультфільм "Їжачок у тумані" Юрія Норштейна, а третю позицію посів "Вінні Пух" Федора Хітрука.

В цілому, обійшлося без сюрпризів: до списку потрапили найбільш відомі фільми російських аніматорів: "Аленький цветочек" Лева Атаманова, "Історія одного злочину" Федора Хітрука, "Малюк та Карлсон" Бориса Степанцева, "Падав минулорічний сніг" Олександра Татарського, "Умка" Володимира Попова та інші.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100