02.03.2012 12:33   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Шварценегер звернувся за допомогю до психолога

Шварценегер звернувся за допомогю до психолога

КИЇВ. 2 березня. АМН. Арнольд Шварценеггер та Марія Шрайвер разом відвідують сімейного психолога, сподіваючись, що фахівець допоможе їм налагодити стосунки, повідомляює зарубіжні ЗМІ.

"Марія - справжня католичка і для неї нестерпна думка про розлучення. Але вона досі не може пережити приниження і біль, який він їй заподіяв. Арнольд обіцяє їй дістати місяць з неба і клянеться, що став іншою людиною. Він робить все, щоб повернути Марію, бо просто не уявляє життя без неї. Але друзі Шрайвер просять її бути обережною: вони вже не вірять, що Арнольд може змінитися", - поділилось джерело близьке до пари.

Подружжя, як і раніше живе окремо один від одного, але їх часто бачать разом. Нещодавно вони пообідали в ресторані Ivy в Санта-Моніці. Нагадаємо, що Арнольд Шварценеггер та Марія Шрайвер одружилися в 1986 році. У пари четверо дітей.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100