03.03.2012 01:04   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Презервативи з QR-кодом дозволили відзначати місця безпечного сексу

Презервативи з QR-кодом дозволили відзначати місця безпечного сексу

КИЇВ. 3 березня. АМН. Американська некомерційна організація планування сім'ї в рамках Національного тижня презервативів, що проходила з 14 по 21 лютого, випустила засоби контрацепції з QR-кодом на упаковці, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

У рамках пропаганди безпечного сексу співробітники планування сім'ї розповсюдили 55 000 презервативів на заході штату Вашингтон.

Отримавши такий презерватив код  може розпізнати смартфоном і відзначити місця використання засобу контрацепції на сайті WhereDidYouWearIt.com, використовуючи акаунти на Facebook або Foursquare, а також анонімно.

На сайті акції розміщена інформація про правильне використання презервативів, карта точок, позначених користувачами, і ряд фільтрів, які допомагають відшукати точки застосування контрацептивів по регіону, статтю та віком партнера, типу відносин (постійні, випадкові та ін), Місцю використання (постіль, автомобіль тощо) і якістю сексу.

"Презервативи - це необхідний інструмент для запобігання незапланованої вагітності та запобігання від інфекцій, що передаються статевим шляхом, - підкреслив Натан Енгербретсон, координатор проектів з планування сім'ї -. Ми сподіваємося, що сайт підштовхне пари до обговорення можливості використання презервативів і допоможе людям перемогти всі стереотипи, пов'язані з їх застосуванням ».

Як говориться в заяві на сайті компанії, відгук був "дивним". Місця своїх побачень лише за один тиждень відзначили жителі 48 штатів, дані надходили з різних континентів. Близько 20 користувачів зареєструвалися в Москві.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100