03.03.2012 03:08   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Сентиментальні чоловіки щасливіші мачо

Сентиментальні чоловіки щасливіші мачо

КИЇВ. 3 березня. АМН. Американські психологи з'ясували, що чоловіки, часто обіймають і цілують своїх дружин, щасливіші у декілька разів, ніж їх менш сентиментальні побратими, повідомляє Reuters.

Вчені провели дослідження, під час якого встановили, що чоловіки переживають самотність гостріше, ніж жінки, проте на відміну від представниць прекрасної статі вони схильні створювати видимість вирішення проблеми, ніж дійсно вирішувати її. При цьому більшість чоловіків підсвідомо чекають від жінок підтримки у вигляді ласки і розуміння. Саме ті чоловіки, які отримують ласку і увагу від своїх жінок, а також самі обдаровують другу половинку своєю ніжністю, є більш щасливими, ніж жорсткі представники сильної статі.

Психологи дійшли висновку, що чоловіки не так вже мужні, а жінки не так вже чутливі, як прийнято вважати.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100