03.03.2012 19:36   |   За кордоном
Автор: Ярослав Остафійчук

Фідель Кастро відвідав у лікарні Уго Чавеса

Фідель Кастро відвідав у лікарні Уго Чавеса

КИЇВ. 3 березня. АМН. Фідель Кастро і його брат Рауль Кастро, який наразі очолює Держраду Куби, відвідали в лікарні президента Венесуели Уго Чавеса, що відновлюється після чергової операції з видалення ракової пухлини, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Міністр інформації і зв'язку Венесуели Андрес Ісарра написав у своєму мікроблозі на Twitter, що Ф.Кастро провів у палаті У.Чавеса близько двох годин. На опублікованих ним фотографіях видно, як У.Чавес в спортивномукостюмі прогулюється по лікарняні коридором, а також як він розмовляє з Ф.Кастро на тлі портретів національних героїв Куби і Венесуели - Хосе Марті Симона Болівара.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100