03.03.2012 20:27   |   За кордоном
Автор: Ярослав Остафійчук

В Австрії вимерли бурі ведмеді

В Австрії вимерли бурі ведмеді

КИЇВ. 3 березня. АМН. В Австрії не залишилося ні одного бурого ведмедя. Про це АМН повідомили в прес-службі ООН з посиланням на європейське відділення Всесвітнього фонду дикої природи.

У період з 1989 по 1993 рік екологи завезли в Північні Вапнякові Альпи - гірський масив, що тягнеться із заходу на схід Австрії - трьох бурих ведмедів в надії, що вони стануть родоначальниками популяції.

І дійсно, за два десятиліття в цьому районі чисельність ведмедів досягла 35 особин. Однак протягом всього 2011 року екологи не виявили жодних ознак проживання ведмедиків. Цілком ймовірно, бурі ведмеді стали жертвами браконьєрів.

Ці тварини поки що збереглися в так званому "прикордонному трикутнику" - між Австрією, Італією та Словенією. За оцінками Всесвітнього фонду дикої природи, в цьому ареалі мешкає приблизно 12-15 тварин.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100