03.03.2012 21:02   |   За кордоном
Автор: Ярослав Остафійчук

Індусці видалили 22-кілограмову пухлину

Індусці видалили 22-кілограмову пухлину

КИЇВ. 3 березня. АМН. Пухлину в 22 кілограми і розміром з футбольний м'яч видалили хворій індійські хірурги. Операція пройшла неподалік відНью-Делі в клініці при Інституті наукової медицини, повідомляє ІТАР ТАСС.

Невідкладна допомога лікарів знадобилася 45-річній мешканці штату Харьяна Суреш Сінгх, у якої виявили пухлину яєчника. Хірурги зізналися, що це найбільша пухлина, яку їм довелося зустрічати на практиці і в медичній літературі.

Через неї Суреша Сингх не могла нормально пересуватися і дихати. Хвора страждала шість років, але чоловік забороняв їй лягати на операцію. Зрештою жінці знадобилася термінова допомога, і вона була надана. Операція пройшла успішно, і зараз Суреша Сингх швидко йде на поправку. Лікарі вважають, що процес її післяопераційної реабілітації завершиться через десять днів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100