03.03.2012 21:40   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Люди стали байдужими до суспільних проблем

Люди стали байдужими до суспільних проблем

КИЇВ. 3 березня. АМН. Все більше людей стають байдужими до таких суспільних питань, як економічні проблеми і забруднення навколишнього середовища, вважають американські психологи, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Фахівці з Американської психологічної асоціації під час  масштабного опитування встановили, що все більша кількість людей воліють ігнорувати такі питання, як економічні проблеми в суспільстві або ж проблеми забруднення навколишнього середовища.

Експерти повідомили, що більшість респондентів уникають отримання інформації про економічну кризу і повністю залишають вирішення цих питань у руках уряду, виявляючи повне безчестя і відсутність інтересу до таких важливих тем, як національна безпека, охорона здоров'я, соціальна нерівність, бідність і морально-етичні проблеми.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100