03.03.2012 23:17   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Курці втрачають пам'ять

Курці втрачають пам'ять

КИЇВ. 3 березня. АМН. Згідно з підрахунками вчених з Університету Нортумбрії, пам'ять людини може скоротитися на одну третину. Це стає очевидним при порівнянні курців і людей, що ведуть здоровий спосіб життя. До речі, ті, хто зумів відмовитися від шкідливої ​​звички, може повернутися на рівень, який можна порівняти з некурящими людьми, пише The Daily Mail.

Даний висновок був зроблений на основі дослідження більш сімдесяти добровольців у віці 18 -25 років. Для проведення тестування їх пам'яті експерти змусили їх прогулятися по університетському кампусу. Потім людей просили згадати невеликі деталі на кшталт музичних уривків, виконуваних в студентському союзі. Це, по суті, була перевірка, прив'язана до реального життя.

Виявилося, курці погано з нею справлялися (могли згадати лише 59% з запланованого). А ось ті, хто кинув палити, згадували 74%. Люди ж, ніколи не палили, могли похвалитися 81%. Коментує доктор Том Хеффернан: "Уже давно відомо, що відмова від куріння позитивно позначається на організмі. Проте до недавнього часу ми не могли припустити, наскільки це впливає на когнітивні функції".

Найближчим часом фахівці збираються перевірити, як пасивне куріння впливає на пам'ять, а доктор Хеффернан і доктор Теренс Оніл вивчать вплив токсинів, які осідають в будинку курців.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100