04.03.2012 00:04   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Онлайн-консультації допомагають забути про втому

Онлайн-консультації допомагають забути про втому

КИЇВ. 4 березня. АМН. Голландські фахівці впевнені: Інтернет може бути корисним маленьким пацієнтам. На їхню думку, віртуальна когнітивна терапія, покликана позбавити від хронічної втоми дітей выком 12-16 років, ы працює краще реальних зустрічей з психологом, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Це твердження було перевірено на 135 дітей, яких розділили на дві групи. Одна ходила на звичайні консультації психолога, а друга використовувала Інтернет. У результаті, через шість місяців діти з другої групи частіше повідомляли про те, що рідше страждають від втоми.

На думку доктора Розани Куттс з австралійського Університету Південного Хреста, підлітки легко орієнтуються в Інтернеті. Тому використання, фактично, рідного середовища - перспективний напрямок для лікування. Про це говорить той факт, що учасники експерименту були залучені у віртуальні заняття.

Остаточний висновок щодо ефективності онлайн-сесссій дозволить зробити оцінка фізичної активності пацієнтів з синдромом хронічної втоми. Поки ж висновки грунтуються на оцінці власного стану пацієнтів.

Нагадаємо: синдром хронічної втоми переважно вражає мешканців великих міст. Він пов'язаний з періодами тривалої втоми, яку не знімає навіть відпочинок. Вважається, синдром спровокований неврозом центрів вегетативної нервової системи в результаті надмірної емоційно-інтелектуального навантаження.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100