04.03.2012 00:45   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Шоколад позбавить від кашлю

Шоколад позбавить від кашлю

КИЇВ. 4 березня. АМН. Відомо, що шоколад є хорошим засобом від стресів і депресій, а також позитивно  впливає на роботу серця. Канадські дослідники виявили, що шоколад також має виражені протикашльові властивості.

Вчені провели дослідження, під час якого встановили, що протикашльові властивості шоколаду зумовлені вмістом речовини теоброміну. Причому лікування шоколадом виявилося ефективнішим у порівнянні з традиційним кодеїном, який є практично у всіх аптечних мікстурах від кашлю, додали фахівці.

Експерти вважають, що найголовнішим перевагою шоколаду є відсутність негативних побічних ефектів, які цілком вірогідні при вживанні штучних препаратів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100