04.03.2012 02:13   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Рок-музикант Йон Лорд приїхав на лікування до Ізраїлю

Рок-музикант Йон Лорд приїхав на лікування до Ізраїлю

КИЇВ. 4 березня. АМН. Легендарний британський рок-музикант Йон Лорд, колишній клавішник групи Deep Purple, приїхав до Ізраїлю лікуватися від раку підшлункової залози. 70-річний музикант знайшов у країні фахівця, практикуючого абсолютно новий метод лікування, і сподівається до кінця весни повернутися до роботи, повідомляють місцеві ЗМІ.

Про хворобу Лорда та  лікування розповів ударник Deep Purple Йєн Пейс. За словами Пейса, музикант усвідомлює, що рак підшлункової залози - це дуже поганий діагноз, але сподівається на краще, оскільки хвороба була діагностована на дуже ранній стадії.

Зараз Лорд повідомляє товаришу "чудові новини" - "нові ракові клітини не утворюються, а дрімають, як він сподівається, швидко знищуються, тому що мова йде про абсолютно нове лікування, яке йому зараз проводять в Ізраїлі".

Рак підшлункової залози є одним з найважчих онкологічних захворювань, яке швидко прогресує і майже не дає шансів на зцілення.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100