04.03.2012 02:51   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Почерк може стати причиною смерті

Почерк може стати причиною смерті

КИЇВ. 4 березня. АМН. Проблема нерозбірливого лікарського почерку має всесвітній характер. Швейцарські фахівці провели дослідження лікарського почерку. З'ясувалося, що в 52% випадків почерк в медичному рецепті  поганий, а в 4% - нечитабельний, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Більш того, з 200 смертей внаслідок неправильного призначення медикаментів 25% - через те, що аптекар не розібрав "послання".

Єдиний спосіб виправити ситуацію - оформляти рецепти через автоматичне введення. Але таку програму непросто реалізувати навіть в маленькій Швейцарії.  

Так що не варто забувати, що крім лікаря і фармацевта є ще й третя, найбільша зацікавлена​​, сторона - сам пацієнт. Не забувайте уточнювати, який препарат вам виписали. Можливо, це збереже вам життя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100