04.03.2012 03:34   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Стрес - чума XXI століття

Стрес - чума XXI століття

КИЇВ. 4 березня. АМН. Стрес перевершив наввіть інсульти, серцеві напади, рак і проблеми зі спиною, пише The Daily Mail.

Джилл Міллер, співробітник інституту, так коментує звіт: "Людина може відчувати тиск на роботі внаслідок тривалого економічного спаду. Не випадково високий рівень стресу фіксувався у фірмах, що повідомляли про вимушене скорочення штату. У результаті працівники брали відгули на чотири тижні і більше".

А ось професор Кері Купер з Університету Ланкастер впевнений, що стрес стимулює. Проте реальні проблеми розвиваються, коли людина не може вже справлятися зі своїм станом. Це зазвичай виражається в зміні поведінки (людині важко сфокусуватися,  втрачає почуття гумору, швидше виходить з себе, починає переїдати або ж недоїдати, курити, багато пити).

Також багато людей працюють годинами, тільки щоб справити на шефа сприятливе враження. При цьому найбільш часта причина стресу - перевантаження на роботі, стиль керівництва начальника, реструктуризація на роботі і проблеми вдома.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100