04.03.2012 04:52   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Жінки гладшають після весілля, чоловіки - після розлучення

Жінки гладшають після весілля, чоловіки - після розлучення

КИЇВ. 4 березня. АМН. Дослідники з Університету Огайо стверджують, що жінки набирали зайві кілограми після весілля, а чоловіки після розлучення, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Для цього вчені провели аналіз медичних карток 10000 осіб. Вони відстежили стан здоров'я піддослідних і їх подружній статус з 1979 року. Вчених особливо зацікавив період в 2 роки після зміни подружнього статусу. Вони дійшли до висновку, що подружжя  після весілля гладшає, однак жінки роблять це швидше.

Можливо, це пов'язано з тим, що дружини змушують чоловіків стежити за собою, вважають вчені. Проте вони самі набирають вагу через вагітність і клопоту по домашньому господарству.

Після розлучення спостерігається зворотна ситуація - колишні чоловіки гладшають, а жінки біжать до  тренажерної зали, щоб знайти наступного партнера. При цьому незаміжні жінки стрункіші, ніж неодружені чоловіки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100