04.03.2012 05:38   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Створено ліки від усього

Створено ліки від усього

КИЇВ. 4 березня. АМН. У Массачусетському технологічному інституті розроблено нові ліки, назва яких схоже на ім'я персонажа з "Гаррі Поттера" - DRACO (абревіатура розшифровується як Double-stranded RNA Activated Caspase Oligomerizer, що перекладається як РНК олігомерізатор каспаз, що активується), повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Препарат, як наголошують розробники, здатний ефективно боротися з кором, сказом та кишковими бактеріями. Передбачається і його ефективність проти ВІЛ.

Специфіка дії препарату в тому, що він зв'язується з РНК вірусамиі призводить до їхнього самознищення. Здорові клітини, при цьому, DRACO не чіпає.

На даний момент тривають клінічні випробування препарату, з метою виявлення його ефективності і можливих побічних ефектів. Поки DRACO демонструє здатність знищувати вірус ще до того, як людина відчує симптоми захворювання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100