04.03.2012 06:19   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Стать дитини допоможе визначити аналіз крові матері

Стать дитини допоможе визначити аналіз крові матері

КИЇВ. 4 березня. АМН. Тепер вагітні жінки зможуть дізнатися стать дитини, не вдаючись до ультразвуку. Його замінить звичайний тест крові, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Сам тест побудований на виявленні невеликих частин чоловічої статевої хромосоми в крові матері. Якщо ці частини знайдені, отже, народиться хлопчик. У низцы клінік технологія вже впроваджена під назвою "безклітинна ДНК плода".

Що стосується точності тесту, то цим питанням зайнялася доктор Діана Біанчі з Університету Тафтса. Вона проаналізувала 57 раніше проведених досліджень, об'єктом дослідження яких були понад 6500 вагітностей. Виявилося, тест давав точність в идентифицирования хлопчика в 98,8%, а дівчатка - у 94,8%. Притому тест можна проводити, коли ультразвук ще не спрацює

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100