04.03.2012 07:40   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Гени допоможуть позбутися головного болю

Гени допоможуть позбутися головного болю

КИЇВ. 4 березня. АМН. Пігулка, здатна запобігти появі головних болів, пов'язаних з мігренню, в недалекому майбутньому стане доступною. Це стало можливим завдяки відкриттю гена, пов'язаного з даним захворюванням, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

На жаль, поки повноцінну превентивну терапію проти нападів мігрені вченим розробити не вдалося.

Коментує доктор Гай А. рулона, співробітник Дослідницького центру Святої Жустін і професор Університету Монреаля: "Зараз ми рухаємося у бік створення засобу, блокуючого в мозку канал болю, що реагує на стимуляцію та ініціює больові відчуття під час мігрені. Секвенування гена дозволяє не лише зрозуміти суть розладів, але і схеми, що провокують неприємні відчуття ".

Доктор Алан Парді з Університету Дальхаузі в Канаді зазначає, що відкриття гена, підтвердило твердження , згідно з яким мігрень вражає цілі сім'ї і має спадковий характер. 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100