04.03.2012 08:22   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Піст корисний для серця

Піст корисний для серця

КИЇВ. 4 березня. АМН. Група вчених з Інституту серця, США, виявила: дотримання поста корисно не лише  для душі, а й для серця. Результати дослідження були представлені на щорічному науковому засіданні в Американському коледжі кардіології, повідомляють зарубежніе ЗМІ.

Дослідження показало, що пост не тільки знижує ризик виникнення ішемічної хвороби серця і діабету, але і значно змінює рівень холестерину в крові.

Як відомо, і діабет, і підвищений холестерин є факторами ризику для виникнення ішемічної хвороби серця. Крім того, дотримання посту допомагає справлятися і з іншими серцевими факторами ризику - наприклад, тригліцеридами, зайвою вагою і рівнем цукру в крові. Щоправда, поки незрозуміло, що саме так впливає на здоров'я: безпосередньо піст або те, що під час посту люди дотримуються його і ведуть більш здоровий спосіб життя.

Вчені помітили, що якщо результати дослідження підтвердяться і все піде так добре і далі, то, можливо, з часом лікарі почнуть прописувати піст як ліки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100