04.03.2012 08:55   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Вчені встановили причину чоловічого облисіння

Вчені встановили причину чоловічого облисіння

КИЇВ. 4 березня. АМН. Група експертів вважає, що  справа не в нестачі нового волосся, а в його  якості, що виростають замість випаденого, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені встановили, що у пацієнтів, які страждають облисінням, формується така ж кількість коренів волосся, як у здорових людей. Проте через дефект стовбурових клітин нове волосся виявляються дуже маленькими, і його можна розгледіти лише  під мікроскопом.

"Це говорить про існування проблеми з активацією стовбурових клітин, які трансформують клітини-попередники при облисінні", - сказав глава дослідницької групи Джордж Костареліс.

Експерти сподіваються, що їх дослідження дозволять створити особливий крем, за допомогою якого вдасться трансформувати стовбурові клітини - для того, щоб на голові з'являлися нормальне волосся.

"Той факт, що при облисінні присутня така ж кількість стовбурових клітин, дозволяє сподіватися на їх реактивацію", - відзначає Костареліс.

Причини виникнення облисіння поки незрозумілі,  проте експерти вважають, що це захворювання пов'язане з чоловічим гормоном тестостероном. Крім того, облисіння зазвичай передається у спадок.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100