05.03.2012 06:53   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Чоловіки зі складним характером схильні до появи зайвих кілограмів

Чоловіки зі складним характером схильні до появи зайвих кілограмів

КИЇВ. 5 березня. АМН. Чим складніший характер у чоловіка, тим більше він схильний до появи  зайвих кілограмів , стверджують французькі дослідники, повідомляюьт  зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому взяли  участь більше 6,5 тис. чоловіків і жінок у віці 35-55 років. Фахівці спостерігали за піддослідними протягом 19 років і 4 рази за цей період вимірювали індекс маси тіла у всіх учасників експерименту. Виявилося, що у чоловіків співвідношення між складністю характеру і вагою збільшувалася більше, ніж у жінок.

Експерти вважають, що впертість заважає таким чоловікам стежити за своїм здоров'ям і прислухатися до рекомендацій лікарів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100