05.03.2012 01:35   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Любовні переживання будуть лікувати

Любовні переживання будуть лікувати

КИЇВ. 5 березня. АМН. Любовні переживання позначаються на людині, що може привести до негативних  наслідків для серця. З цієї причини британські кардіологи запропонували ввести новий діагноз, який назвали "синдром розбитого серця", повідомляє ВВС.

Вчені пояснили, що суть нового захворювання полягає в тому, що під впливом сильних негативних емоцій настає раптове  послаблення скорочення серцевого м'яза.

Якщо це не лікувати, то все може закінчитися інфарктом або серцевою недостатністю. Особливо це актуально для людей з хронічними захворюваннями серця. Також фахівці стверджують, що "синдром розбитого серця" негативно впливає на стан імунітету, послаблюючи його.

Експерти вже вкотре дыйшли  висновку, що психологічний стан і фізичне здоров'я тісно пов'язані. Люди, що перенесли важкі розставання або втрату коханої людини, повинні спостерігатися у кардіолога хоча б протягом року, вважають вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100