05.03.2012 02:16   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Фаст-фуд провокує депресію

Фаст-фуд провокує депресію

КИЇВ. 5 березня. АМН. Часте вживання продуктів швидкого харчування значно підвищує ризик виникнення депресивного стану, стверджують іспанські, канадські дієтологи та  і психіатри, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження ,під час якого протягом шести років спостерігали за станом здоров'я 12 тис. осіб. Багато хто з піддослідних регулярно вживали  фаст-фуд. У результаті виявилося, що любителі їжі з ресторанів швидкого харчування значно частіше страждають депресивними розладами.

Експерти пояснили, що причиною депресії є транс-жири, що входять до складу картоплі фрі, гамбургерів, маргарину і дешевої ковбаси. Вони здатні не тільки привести до депресії, але навіть до суїциду, вважають фахівці.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100