05.03.2012 02:57   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Альтруїсти живуть довше егоїстів

Альтруїсти живуть довше егоїстів

КИЇВ. 5 березня. АМН. Добрий і чуйний характер сприяє продовженню життя людини, вважають американські психологи з університету Мічіган, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, в якому брали участь ровесники з різним ставленням до оточуючих. Виявилося, що ті, хто  щиро допомагають іншим люди живуть довше, ніж ті, хто робить це заради своєї вигоди або взагалі не дбає про оточуючих. А саме, серед альтруїстів у віці 70 років померли 1,6% учасників експерименту, тоді як серед  байдужих людей - 4,3%. При цьому враховувалися й інші фактори тривалості життя, повідомили фахівці.

Експерти вважають, що мотивація, яка є рушійною силою добрих людей, є для них своєрідним буфером для потенційних стресів, що в кінцевому результаті сприяє  тривалому життю.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100