05.03.2012 04:18   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Звичне середовище сприяє переїданню

Звичне середовище  сприяє переїданню

КИЇВ. 5 березня. АМН. Відповідна обстановка сприяє переїдання, навіть якщо старва  не дуже смачна, стверджують американські фахівці з Університету Південної Каліфорнії, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, метою якого було з'ясувати, які чинники впливають на людину і змушують її переїдати. Всім піддослідним запропонували подивитися фільм в кінотеатрі, одночасно давши з собою свіжий попкорн, а також приготований тиждень тому. Виявилося, що люди, які зазвичай в кінотеатрі не їдять попкорн, з'їли менше старої повітряної кукурудзи під час експерименту , зважаючи на  його смак. У свою чергу, всі ті, хто на всі сеанси бере попкорн, з'їдали однакову кількість і свіжого, і старого попкорна.

Дослідники дійшли  висновку, що смак значення не має, і люди, опинившись у певній обстановці, їдять за звичкою стільки, скільки їли до цього, незважаючи на смак страви. Коли їжа регулярно вживається в тій чи іншій обстановці, мозок пов'язує певну їжу із середовищем. З цієї причини, якщо умови збережені, то людина буде продовжувати їсти, незважаючи на смак.

Експерти вважають, що дане відкриття допоможе зрозуміти, чому деякі люди продовжують вживати їжу, навіть коли вони вже ситі.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100