05.03.2012 04:59   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

У дітей батьки, яких палять низька успішність

У дітей батьки, яких палять низька успішність

КИЇВ. 5 березня. АМН. У  батьків, які палять частіше ростуть діти з низькою успішністю в школі, вважають американські дослідники, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели дослідження, під час  якого з'ясували, що тютюновий дим підвищує ризик виникнення у дітей, зокрема, ГРВІ. Близько 30% пропусків занять лікарі пов'язують з впливом на школярів куріння батьків, через який малюки частіше хворіють. У крові у таких дітей частіше за все були виявлені сліди впливу тютюнового диму.

Педіатри не бачать в цьому нічого дивного, оскільке  пасивне куріння є причиною виникнення астми, інфекцій вуха, низки респіраторних захворювань, кишкових інфекцій у дітей, через що вони змушені пропускати уроки і відставати в навчанні.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100