05.03.2012 06:20   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Щорічно жінка з'їдає 3 кг косметики

Щорічно жінка  з'їдає 3 кг косметики

КИЇВ. 5 березня. АМН. Приблизно 3 кілограми хімічних речовин потрапляють в організм жінки щорічно з косметичними засобами, вважають американські дослідники з університету Массачусетса, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, під час  якого підрахували вагу косметики, яку наносить на себе жінка протягом року. При цьому з'ясувалося, що лише 30% жінок ретельно стежать за терміном придатності косметичних засобів, а багато представниць слабкої статі наносять на себе за день косметичні засоби 20 найменувань.

Експерти попереджають, що хімічні речовини не залишаються непоміченими для жіночого здоров'я, оскільки вони потрапляють в кров, викликаючи алергічні реакції, інтоксикацію та різного ступеня отруєння. Особливо відмічено негативний вплив на здоров'я жінок, які використовують косметику низької якості і не змивають її на ніч.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100