05.03.2012 07:38   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Улюблена музика позитивно впливає на судини

Улюблена музика позитивно впливає на судини

КИЇВ. 5 березня. АМН. Прослуховування улюблених музичних композицій цілюще впливає на кровоносну систему людини, стверджують американські дослідники з Центру превентивної кардіології в університеті штату Меріленд, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь чоловіки і жінки. Середній вік учасників склав 36 років. Виявилося, що діаметр кровоносних судин у добровольців у верхній частині передпліччя збільшувався від прослуховування музики, що  була їм до вподоби  на 26%. Власне  дія триває лише кілька секунд, але накопичувальний ефект від прослуховування улюблених мелодій досить тривалий, вважають фахівці.

Також експерти встановили, що улюблена музика підвищує концентрацію в крові окису азоту, що перешкоджає утворенню тромбів і підвищенню рівня холестерину. На підставі результатів дослідження можна вважати, що улюблена музика має позитивний ефект на серцево-судинну систему, підкреслили вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100