05.03.2012 10:12   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Помер художник, який створив Дарта Вейдера і Чубакка

Помер художник, який створив Дарта Вейдера і Чубакка

КИЇВ. 5 березня. АМН. Художник і ілюстратор Ральф МакКуоррі, що придумав, як будуть виглядати герої "Зоряних воєн" Джорджа Лукаса і "Інопланетянина" Стівена Спілберга, помер у Каліфорнії на 83-му році життя, повідомляє в понеділок "Бі-бі-сі".

МакКуоррі народився 13 червня 1929 року. Кар'єру починав у корпорації "Боїнг", де виконував технічні замальовки, потім працював на телебаченні, де займався комп'ютерною графікою, ілюстрував репортажі про місячну програму НАСА, а в 1975 році Джордж Лукас запросив його взяти участь в роботі над "Зоряними війнами". Саме він придумав, як будуть виглядати Дарт Вейдер і Чубакка. У Спілберга в "Інопланетянин" і "Близьких контактах третього ступеня" художник відповідав за зовнішній вигляд космічних кораблів.

У 1985 році за "Кокон", де інопланетяни відвідують будинок престарілих, МаКуоррі отримав "Оскара".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100