22.08.2012 07:57   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Недосипання призводить до зниження чоловічого лібідо

Недосипання призводить до зниження чоловічого лібідо

Група американських вчених провела дослідження, згідно з яким необхідно було з'ясувати вплив сну на здоров'я чоловічої половини людства. Висновки, які отримали вчені доволі гнітючі. Річ у тім, що відсутність сну або  його нестача, у молодому віці, призводить до зниження тестостерону, як наслідок зниження сексуального бажання, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Чоловіки у віці 24 роки, які сплять менше 5-ти годин щодня протягом тижня, демонструють такі ж показники чоловічого гормону, що й особи, яким по 39 років і у яких нормальний сон. Таким чином, зниження лібідо відбувається на 10-15 відсотків.

Нормальні умови сну незначно знижують з віком рівень тестостерону. Дане підвищення не перевищує 1-2 відсотків щорічно. Більше того, є ще низка факторів, які негативно позначаються на організмі в результаті недосипання. Зокрема це зниження твердості кісток, погана концентрація уваги і тощо.

У той же час спостерігаються ризики виникнення серцевої недостатності та цукрового діабету. Також відзначається і зниження здатності організму виконувати репродуктивну функцію.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100