06.03.2012 04:53   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Американські чоловіки найплаксивіші на планеті

Американські чоловіки найплаксивіші на планеті

КИЇВ. 6 березня. АМН. Плач - це настільки звичне і буденне явище, що багато хто не надає йому особливого значення. Однак люди - єдині істоти на Землі, які можуть ридати з приводу і без, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вважається, що плачуть частіше, голосніше і довше за всих  жінки. За результатами досліджень нідерландських учених:  найбільше "плаксіїв" серед чілієк, на другому місці американки, далі - туркені, голландки, і завершують список німкені та англійки.

Хоча і серед чоловіків "плаксіїв" чимало. За результатами все тих же досліджень наплаксивіші - американці, непальці і німці. А ось китайці зціплять зуби, але не заплачуть.

Сльози, дійсно, знімають стрес. Проте вчені рекомендують плакати не більше 20 хвилин. Інакше можуть утворитися мішки під очима, почервоніння, і, нарешті, плач може перерости в істерику.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100