06.03.2012 07:36   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Кредитна карта - фактор ризику появи зайвої ваги

Кредитна карта - фактор ризику появи зайвої ваги

КИЇВ. 6 березня. АМН. Відвідування магазину з кредитною картою призводить до покупки більшої кількості солодощів та іншої калорійної їжі, вважають американські психологи з Корнельського університету, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Вчені провели експеримент, під час якого з'ясували, що похід в магазин з кредитною картою змушує жінок робити  необдумані покупки, і, перш за все, це стосується нездорової їжі. Справа в тому, що наявність карти притуплює відчуття економії грошей, оскільки  жінка фізично не бачить їх.

Експерти повідомили, що дівчата, які відправляються в магазин з готівкою і конкретним списком, рідше дозволяють собі імпульсивні покупки. Це відбувається через те, що у них менше спокуси купити щось шкідливе для їх фігури.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100