06.03.2012 08:54   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Консерви можуть призвести до ураження нервової системи

Консерви можуть призвести до ураження нервової системи

КИЇВ. 6 березня. АМН. Консерви можуть призвести до виникнення тяжкого захворювання, що приводить до ураження нервової системи, вважають британські дослідники, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Фахівці повідомили, що в банках, де немає кисню, прекрасно себе почуває шкідлива бактерія clostridium botulinum: вона розмножується і виділяє токсин, що  призводить до зараження ботулізмом.

Медики попереджають, що при покупці консервованої продукції необхідно звертати увагу на гвинтову кришку на скляній банці або верхівку бляшанки. Вона повинна бути абсолютно рівною, не роздутою, без іржі, патьоків і тріщин.

Ботулізм - дуже важке захворювання, при зараженні якими людині потрібна термінова медична допомога, іноді навіть штучна вентиляція легенів. В іншому випадку, наслідки можуть бути серйозними, аж до летального результату. Проте отруєння - не єдина неприємність, яка може підстерігати споживача при вживанні неякісних продуктів, підкреслили вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100