06.03.2012 09:43   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Сейсмофобію виявили у сотні тувинських дітей

Сейсмофобію виявили у сотні тувинських дітей

КИЇВ. 6 березня. АМН. Підвищену тривожність виявлено у сотні тувинських школярів після двох землетрусів, що відбулися в регіоні протягом останніх місяців. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Психологи республіканського центру "Сайзирал" обстежили майже тисячу дітей, що проживають в селах селах Сариг-Сеп, Дерзіг-Акси, Бояровка і Усть-Бурен. Ці населені пункти розташовані в 50 кілометрах від епіцентру землетрусів, які були зафіксовані в регіоні в ніч з 27 на 28 грудня 2011 року, а також 26 лютого 2012 року.

Підвищена тривожність була виявлена ​​у 94 школярів. Формування стійких страхів перед землетрусом у дітей фахівці пов'язують з афтершоков (повторними поштовхами, що виникають після головного сейсмічного удару).

Наразі  психологи надають допомогу всім дітям, у яких виявилися ознаки сейсмофобіі. Для цього використовуються спеціальні методики, які дозволяють позбавити дитину від нервового напруження, викликаного очікуванням нових підземних поштовхів

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100