06.03.2012 10:04   |   За кордоном
Автор: Юліана Матусова

У Британії сушені помідори були заражені гепатитом А

У Британії сушені помідори були заражені гепатитом А

КИЇВ. 6 березня. АМН. Сушені помідори можуть бути причиною спалаху гепатиту А, заявляють британські вчені, пишуть західні ЗМІ.

За даними Агентства охорони здоров’я і Агентства з харчових стандартів, внаслідок зараженням томатами, у лікарні вже знаходяться чотири людини, і це вже з початку нового року. 

Вірус гепатиту А передається фекально-оральним шляхом через їжу або воду. В подальшому він може спричинити печінкову недостатність. Вірус є стійким до висушування при температурі 60 градусів.

На сьогодні усі постраждалі почувають себе задовільно. Однак медики попереджають, що нові випадки зараження можливі, оскільки не було встановлено, яка саме марка томатів була зараженою.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100