06.03.2012 10:21   |   За кордоном
Автор: Ольга Завгородня

Мільйон рублів отримає кожен молодий лікар Росії

Мільйон рублів отримає кожен молодий лікар Росії

КИЇВ. 6 березня. АМН. Один мільйон рублів отримає кожен молодий лікар Росії, який працюватиме в сільській місцевості. Про це АМН повідомили у прес-службі профільного міністерства.

Такі дотації зумовлені програмою підтримки молодих лікарів. У програмі зможуть взяти участь фахівці, які переїхали в сільську місцевість в 2011 і 2012 роках.

Вже 56 суб'єктів представили заявки на 1064 лікарів. Для 932 лікарів кошти вже перераховано в 45 регіонів. 

На сьогодні у Росії є п'ять регіонів, які активно працюють за програмою підтримки молодих лікарів на селі. Це Краснодарський край, Республіка Башкортостан, Тюменська область, Республіка Алтай, Алтайський край.

Нагадаємо, за словами заступника голови Адміністрації Президента України, українським лікарям цього року підвищать зарплату на 30%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100