28.08.2012 03:37   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Вихлопи дизельного палива підвищують ризик захворювання раком

Вихлопи дизельного палива підвищують ризик захворювання раком

КИЇВ. 28 серпня. АМН. Вихлопні гази дизельних двигунів підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань і смерті внаслідок раку легенів, про це повідомили американські вчені.

За результатом обстежень 12315 шахтарів, котрі постійно зіштовхуються у своїй роботі з вихлопами дизельного палива, було доведено, що ризик розвитку раку легенів у них є вищим в тричі.

Також вчені з’ясували, що навіть люди, котрі зіштовхуються із найменшою кількістю дизельних вихлопів, збільшують ризик захворювання онкологією на 50%.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100