07.03.2012 06:54   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Ультразвук зупиняє сперматозоїди

Ультразвук зупиняє сперматозоїди

КИЇВ. 7березня. АМН. Якщо ультразвукову хвилю направити на чоловічі яєчка, сперматозоїди на якийсь час стають нерухомими. Американські дослідники працюють у цьому напрямку, сподіваючись створити новий спосіб контрацепції.

Вчені з університету Північної Кароліни під керівництвом доктора Джеймса Цурути провели досліди на пацюках, які показали, що використовувати ультразвук можна для скорочення кількості сперматозоїдів у спермі. Таким чином чоловіка можна довести до стану безпліддя, інформує ВВС.

Для цієї мети достатніми виявилися два сеанси ультразвуку по 15 хвилин кожен з інтервалом у два дні. Дослідники назвали ультразвук "багатообіцяючим кандидатом" для контрацепції. Однак вони не поспішають з остаточними висновками щодо цього.

За словами вчених, потрібно провести ще багато експериментів, щоб переконатися, що ефект процедур носить тимчасовий і безпечний характер, а при повторному застосуванні ультразвуку не настає безпліддя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100