07.03.2012 08:25   |   За кордоном
Автор: Тетяна Ганницька

Невідомий альтруїст роздає гроші нужденним у Німеччині

Невідомий альтруїст роздає гроші нужденним у Німеччині

КИЇВ. 7 березня. АМН. У Німеччині з'явився якийсь анонімний благодійник, справжній Робін Гуд, як прозвали його місцеві жителі, який розсилає людям гроші в конвертах. На даний момент жителі міста Брауншвейг отримали в конвертах 190 000 євро, пишуть західні ЗМІ.

Конверти з сумою 10 000 євро приходять, в основному, на адреси благодійних компаній. Перший такий конверт прийшов співробітникам Фонду жертв злочинів у листопаді минулого року.

Протягом наступних чотирьох місяців подібні білі конверти виявили в своїх поштових скриньках працівники кількох брауншвейгських дитячих садків, лікарень, безкоштовної їдальні та церковної громади. Інформацію про всі ці місцях Робін Гуд черпав з газети Braunschweiger Zeitung.

Нещодавно лист від Робіна Гуда прийшов і на адресу редакції. Крім грошей в конверт була вкладена стаття про 14-річного хлопчика Тома, що залишився інвалідом після трагічної аварії на поромі. Прізвище дитини була підкреслена маркером. Редакція видання передала гроші матері хлопчика.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100